Apie šią slapukų politiką

Ši slapukų politika paaiškina, kas yra slapukai ir kaip mes juos naudojame. Turėtumėte perskaityti šią politiką, kad suprastumėte, kas yra slapukai, kaip mes juos naudojame, kokias slapukų rūšis naudojame, t. Y., Informaciją, kurią renkame naudodami slapukus, ir kaip ši informacija naudojama ir kaip valdyti slapukų nuostatas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame, saugome ir saugome jūsų asmeninius duomenis, skaitykite mūsų privatumo politikoje.Bet kuriuo metu galite pakeisti arba atšaukti savo sutikimą iš Slapukų deklaracijos mūsų svetainėje.Sužinokite daugiau apie tai, kas mes esame, kaip galite susisiekti su mumis ir kaip tvarkome asmens duomenis mūsų privatumo 
politikoje.
 

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, naudojami mažoms informacijos dalims saugoti. Slapukai saugomi jūsų įrenginyje, kai svetainė įkeliama į jūsų naršyklę. Šie slapukai padeda mums tinkamai atlikti svetainės veikimą, padaryti svetainę saugesnę, suteikti geresnę vartotojo patirtį ir suprasti, kaip svetainė veikia, bei išanalizuoti, kas veikia ir kur ją reikia tobulinti.
 

Kaip mes naudojame slapukus?

Kaip ir dauguma internetinių paslaugų, mūsų svetainė naudoja pirmosios ir trečiosios šalies slapukus daugeliui tikslų. Pirmosios šalies slapukai dažniausiai reikalingi tam, kad svetainė tinkamai veiktų, ir jie nerenka jokių jūsų asmeniškai identifikuojamų duomenų.Trečiųjų šalių slapukai, naudojami mūsų interneto svetainėse, daugiausia naudojami norint suprasti, kaip svetainė veikia, kaip jūs sąveikaujate su mūsų svetaine, išlaikyti mūsų paslaugas saugias, teikti jums aktualias reklamas ir apskritai suteikti jums geresnį ir patobulintą vartotojo patirtį ir padės paspartinti būsimą sąveiką su mūsų svetaine.
 

Žemiau pateikiame sąrašą apie slapukus, naudojamus mūsų svetainėje.

Esminiai dalykai: Kai kurie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis. Jie leidžia mums palaikyti vartotojų seansus ir užkirsti kelią bet kokiai grėsmei saugumui. Jie nerenka ir nelaiko jokios asmeninės informacijos. Pvz., Šie slapukai leidžia saugiai prisijungti prie savo sąskaitos ir saugiai pridėti produktų į savo krepšelį ir kasą.

Statistika: Šie slapukai saugo tokią informaciją kaip svetainės lankytojų skaičius, unikalių lankytojų skaičius, kurie svetainės puslapiai buvo aplankyti, apsilankymo šaltinis ir tt Šie duomenys padeda mums suprasti ir analizuoti, kaip gerai veikia svetainė ir kur ją reikia tobulinti.

Rinkodara: Mūsų svetainėje rodomi skelbimai. Šie slapukai naudojami suasmeninant skelbimus, kuriuos jums rodome, kad jie jums būtų prasmingi. Šie slapukai taip pat padeda mums sekti šių reklaminių kampanijų efektyvumą.
Šiuose slapukuose saugomą informaciją taip pat gali naudoti trečiųjų šalių skelbimų teikėjai, kad rodytų jums skelbimus ir kitose naršyklės svetainėse.

Funkciniai: Tai yra slapukai, kurie padeda tam tikroms neesminėms mūsų svetainės funkcijoms. Šios funkcijos apima turinio, pvz., Vaizdo įrašų, įdėjimą arba turinio bendrinimą svetainėje socialinės žiniasklaidos platformose.

Nuostatos: šie slapukai padeda mums išsaugoti jūsų nustatymus ir naršymo parinktis, pavyzdžiui, kalbos nuostatas, kad galėtumėte geriau ir efektyviau naudotis būsimais apsilankymais svetainėje.

Kaip aš galiu kontroliuoti slapukų nuostatas?

Jei nuspręsite vėliau pakeisti savo nuostatas per savo naršymo sesiją, galite spustelėti ekrano skirtuką „Privatumas ir slapukų politika“. Vėl pasirodys pranešimas apie sutikimą, kad galėtumėte pakeisti savo nuostatas arba visiškai atšaukti sutikimą.Be to, skirtingose naršyklėse pateikiami skirtingi tinklalapių naudojamų slapukų blokavimo ir ištrynimo būdai. Norėdami blokuoti / ištrinti slapukus, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus.